Školsko natjecanje iz biologije

 Pozvani na županijsko natjecanje su:

   
 
POZVANI UČENICI NA ŽUPANIJSKO NATJECANJE  
IZ BIOLOGIJE 2018./2019.  
           
Rbr. Ime Prezime Ime mentora Prezime mentora Bodovi
  1.RAZRED      
1 Petra Lazić Ines Alujević 27
2 Katarina Kurtović Ines Alujević 23
3 Anja  Maslov Ines Alujević 21
4 Luka Škondrić Ines Alujević 21
5 Nikola Jurić Ines Alujević 18
  2.RAZRED      
1 Irma Nina Orlandić Ines Alujević 24.5
2 Ira Luketin Ines Alujević 21.5
3 Sara Vukman Ines Alujević 20.5
4 Erisa Krasniqi Ines Alujević 20
5 Silvia Frlekin Ines Alujević 19.5
6 Tihana Balić Ines Alujević 19
  3.RAZRED      
1 Toma Draganja Mladenka Marin Listeš 26
2 Luka Bulić Bračulj Mladenka Marin Listeš 25.5
3 Paulina  Grčić Ines Alujević 24
4 Sarina Markota Ines Alujević 23.5
5 Barbara Sumić Ines Alujević 23
6 Marija Jakelić Ines Alujević 22.5
7 Roko Šegvić Mladenka Marin Listeš 22.5
8 Nada  Rakić Ines Alujević 22
9 Marko Korda Ines Alujević 21.5
  4.RAZRED      
1 Ana Rusković Vesna Dobronić 28
2 Mislav Barić Ines Alujević 25
3 Ana Perišić Mladenka Marin Listeš 25
4 Ela Bakmaz Ines Alujević 21
5 Ivana Stojan Ines Alujević 21

Školsko natjecanje iz kemije

POZVANI UČENICI NA ŽUPANIJSKO NATJECANJE 
    IZ KEMIJE 2018./2019.  
          ČESTITAMO
          aktiv kemije
  Ime Prezime Ime mentora Prezime mentora Bodovi
  1. RAZRED        
1 Gabriela Matošić Žana  Matić 44
1 Roko Bošković Žana  Matić 44
1 Bartul Bućan Marina Luetić 44
2 Luka Škondrić Žana  Matić 43
2 Marin Lagator Žana  Matić 43
3 Marin Grković Marina Luetić 42
4 Lea Maretić Marina Luetić 39.5
4 Nora Markota Marina Luetić 38
5 Ivana Džaja Marina Luetić 39
6 Marija Franić Žana  Matić 36
7 Lara Vukelić Žana  Matić 36
8 Ivan Bubalo Žana  Matić 34
  2. RAZRED        
1 Mirko Armanda Marina Luetić 45.5
2 Sara Vukman Vesna Dobronić 39.5
3 Irma Nina Orlandić Vesna Dobronić 37.5
4 Marta  Matulić Vesna Dobronić 33
5 Silvija Frlekin Vesna Dobronić 32
  3. RAZRED        
1 Barbara Sumić Vesna Dobronić 48
2 Luka Bulić Bračulj Marina Luetić 43
3 Mirko Vilibić Marina Luetić 38
4 Nada Rakić Vesna Dobronić 34
  4. RAZRED        
1 Mislav Barić Žana Matić 48
           

Obavijest za učenike koji sudjeluju na natjecanjima

 

UČENICI KOJI SUDJELUJU NA NATJECANJIMA s nastave mogu IZOSTATI:
-  Na dan kad se održava školsko natjecanje
- Jedan dan prije županijskog natjecanja
- Dva dana prije državnog natjecanja


Učenici će biti OPRAVDANI od ispitivanja:
- Na dan školskog natjecanja
- Dva dana prije i jedan dan nakon županijskog natjecanja
 - Pet dana prije i dva dana nakon državnog natjecanja


Dogovor vrijedi za natjecanja iz svih nastavnih predmeta.