III.gimnazija Split

Prirodoslovno - matematička gimnazija

Ovdje želimo odškrinuti vrata naše škole i pozvati vas da zavirite i osjetite dio života koji se odvija unutar ove lijepe zgrade.

Image is not available

Zlato na Europskoj fizičkoj olimpijadi EuPhO

Domagoj Perković, 3.a

Image is not available

Srebro na Europskoj prirodoslovnoj olimpijadi EUSO

Ekipa iz naše škole:
Barbara Sumić 2.f
Darijan Gudelj 2.c
Mislav Barić 3.d

Image is not available

Srebro za naš rad LiftOff u kategoriji Razvoj softvera za državnom Natjecanju iz informatike
i pobjednici natjecanja Ideja godine

Screencast u punoj kvaliteti možete pogledati klikom na sliku

Image is not available

Medalje s državnog Natjecanja iz biologije

Luka Bulić Bračulj(2.razred)-2.mjesto

Marin Biliškov(4.razred)-2.mjesto

Image is not available

Zlatna medalja u rukama Antonia Krivića, 4.e na državnom Natjecanju iz logike

Image is not available

Medalje s državnog Natjecanja iz hrvatskog jezika

Antonio Vetma (1.a),prvo mjesto

Leo Radalj (3.a),drugo mjesto

Klara Goreta (2.b),drugo mjesto

Image is not available

Briljirali na međužupanijskom Natjecanju mladih Crvenog križa

Na državnom natjecanju u Vinkovcima našu će školu predstaviti: Ana Madunić(vođa), Lana Mihanović, Mia Vrdoljak, Jana Matić, Sara Vukman i Roko Lolić pod vodstvom mentorice Vesne Dobronić, prof.

Image is not available

Okitili smo se medaljama na državnom Natjecanju iz kemije

1. razred Mirko Armada 1. mjesto
2. razred Luka Bulić Bračulj 1. mjesto
Barbara Sumić 3. mjesto
3. razred Mislav Barić 2. mjesto

Image is not available

Medalje i nagrade na državnom Natjecanju iz fizike

Domagoj Perković I. nagrada i 1.mjesto

Petra Brčić II. nagrada i 2.mjesto

Roko Smoljić III. nagrada

Toma Draganja III. nagrada

Marko Korda III. nagrada

Image is not available

Pozvani učenici na 9.Hrvatsku matematičku olimpijadu

Na 9. HMO pozvan je Luka Bulić .

Za nastup na Meditaranskom natjecanju mladih matematičara izborila se Barbara Sumić .

Image is not available

ENGLISH ALL AROUND

Izazov story writing - 1. mjesto Josip Ivica (mentor Neli Kljaković Gašpić)

Izazov sricanja (spelling) - 1. mjesto Ivan Žuvela (mentor Neli Kljaković Gašpić)

Izazov izrada prezentacije - 2. mjesto Lea Bilić (mentor Maja Kovačević)

Image is not available

Medalje s državnog Natjecanja iz geografije

Mirko Armanda - 2. mjesto
Antonio Vetma - 9. mjesto
Anteo Vukasović - 2. mjesto
Leo Radalj - 3. mjesto i izbor u hrvatski olimpijski geografski tim
Marija Dragošević - 4. mjesto

Image is not available

Eksperimenti na satu kemije

previous arrow
next arrow
Slider

Događanja u školi

Obavijesti

Natjecanja

Do kraja nastave još:

..

Kraj nastave za maturante:

..

Nastavni predmeti

- sve na jednom mjestu -